2 osalejat

Teadveloleku retriit „Uus algus”

Retriit toimub 06.–08. jaanuaril 2023 Algallika keskuses Pärnumaal. 

Retriit tähendab argisaginast eemaldumist – see on aeg ja ruum Sulle, iseendaga sügavas ühenduses olemiseks ja sisekaemuseks! Teeme teadvelolekupraktikaid, kogeme vaikust, erinevaid teraapilise mõjuga protsesse ja hoiame häälestust, et iga Sinu tegevus oleks kohalolust kantud olgu selleks teadlik kõnd, söömine, puhkus või vestlus. 

Retriidil aitame Sul luua uut algust, võttes aeg maha, et ühenduda oma sisemise tõega. Nii, et saaksid kogeda sisemist rahu ja selgust. Tähistame seda, mis on läinud hästi. Unistame suurelt, et astuda julgelt välja oma senisest mugavustsoonist.
Uue alguse loomise võtmed on peidus Sinu enda sees – see retriit aitab Sul need üles leida!

Oled retriidil hoitud nõnda, et saaksid kogeda pikemalt kohalolus olemise tervendavat ja väestavat mõju ning avastada enda jaoks olulist.  Retriit sobib ühtviisi nii kogenud kui ka algajale praktikule.

Retriiti juhendavad teadveloleku õpetajad Helena Väljaste ja Malle Rajangu.

Oled südamest oodatud!

Retriidi maksumus

Kuni 15.12.22 – 290 eurot
12.-31.12.22 – 320 eurot
1.-5.01.23 – 350 eurot

Hind sisaldab retriidi praktikaid, 6 söögikorda (maitsev taimetoit) ja 2 ööbimist puutumatu loodusega ja oma mererannaga Algallika külalistemajas.

Tasuda on võimalik mitmes osas (vali “Osta see kursus” ning registreerimise lõpus vali mitmeosalise tasumise võimalus).

Juhendajad

Helena Väljaste on psühholoog ja teadveloleku õpetaja. Helenat kütkestab vaimse tervise probleemide ennetamise ja hea vaimse vormi toetamise valdkond. Sestap nõustab ja koolitab ta nii teadveloleku, enesesõbralikkuse, vaimse heaolu kui ka motivatsiooni teemadel. Loe Helena kohta lisaks SIIT.

Malle Rajangu on teadveloleku õpetaja ja lahenduskeskne coach. Malle kutsumuseks on toetada inimesi suurema elu- ja töörõõmu loomisel läbi enesejuhtimisoskuste ning soovitud muutuste elluviimisel. Loe Malle kohta lisaks SIIT.

Retriidi kava

Kava võib sõltuvalt grupi vajadustest ja ilmast vähesel määral muutuda.

Retriidi ajal lülitame end välja tempokast elust ning infotulvast, seetõttu hoiame telefonid haardeulatusest väljas, soovi korral saab need loovutada juhendajate hoolde.

Reede, 6. jaanuar:
15:00 retriidi algus 

Tutvume sel õhtul omavahel, alustame teadveloleku praktikatega ning süveneme igaüks oma eelneva perioodi kokkuvõtmisesse, tähistades head ja sõnastades õppetunnid.

21.30 siseneme vaikusesse. Vaikuses viibime kuni järgmise päeva ennelõunani.

Laupäev, 7. jaanuar:

7.30 äratus
Kingime endale aega, et läbi teadveloleku praktiseerimise kogeda sügavalt iseennast ning loodust. Sind ootab meri ja jalutuskäik võimsate kadakate vahel.

Sel päeval uurime huviga, milles oma ellu muutusi soovime  ning katsetame viise, kuidas seda teoks saaks teha. Julgelt, kerguse ja rõõmuga!

21.30 siseneme vaikusesse. Vaikuses viibime kuni järgmise päeva ennelõunani.

Pühapäev, 8. jaanuar:

7.30 äratus
Teeme teadveloleku harjutusi ning unistame julgelt ja valmistume konkreetsete sammude astumiseks, et saaksime viia uue alguse ellu!
15.00 turvalist koduteed!


Lisainfo

Helena Väljaste helena /.ätt/ vaikuseminutid.ee
Malle Rajangu malle/.ätt/ vaikuseminutid.ee

Kohtumiseni!

Õppekava on tühi
Kasutaja avatar

Malle

Loe koolitaja kohta täpsemalt siit: Malle

0.00 keskmine põhineb 0 hinnangul

5 Tärni
0%
4 Tärni
0%
3 Tärni
0%
2 Tärni
0%
1 Tärni
0%